

Stanisław Terlecki nie żyje
Prezes Polskie Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek za pośrednictwem Twittera poinformował o śmierci Stanisława Terleckiego. Były reprezentant Polski miał 62 lata.
Stanisław Terlecki urodził się w Warszawie i karierę piłkarską zaczynał w warszawskim Polonezie. Następnie występował w Gwardii Warszawa, ŁKS-ie Łódź oraz w kilku amerykańskich klubach w tym New York Cosmos. Był osoba bezkompromisową co utrudniło mu życie w wielu sytuacjach.
Dostałem wiadomość o śmierci Stanisława Terleckiego,trudno w to uwierzyć.
— Zbigniew Boniek (@BoniekZibi) 28 grudnia 2017
-
AktualnościOceny zawodników po spotkaniu Kolumbia - DR Konga (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 7:07
-


AktualnościKolumbia - DR Konga pomeczowe statystyki. Pełne dane z meczu (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 6:48
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Panama - Chorwacja (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 3:58
-


AktualnościStatystyki z meczu Panama - Chorwacja. Liczby i dane po meczu (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 3:44
-

AktualnościWyjściowe jedenastki Kolumbia - DR Konga (24.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 3:04
-

AktualnościAnglia - Ghana oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (23.06.2026)Nowacki / 24 czerwca 2026, 0:59





































