“Ten temat się oddala” – Upada transfer do Legii Warszawa?

Legia Warszawa, oprawa kibiców, kibice, Welcome to the jungle

Fot. Mateusz Czarnecki

Legia Warszawa miała niedługo zwiększyć rywalizację na lewej stronie.

Legia Warszawa przed otwarciem okna transferowego zabezpieczyła kilka kluczowych pozycji. Do drużyny dołączyli już zawodnicy tacy jak Luquinhas, Kacper Chodyna, Jean-Pierre Nsame oraz Claude Gonçalves. Obecność tych piłkarzy jest odpowiedzią na potrzeby drużyny.

Są też złe wiadomości. Mimo wcześniejszych spekulacji, Roberto Fernández, który był głównym celem transferowym, może nie dołączyć do drużyny. Zawodnik ten, znany ze swojej wszechstronności na lewej flance, mógłby znacząco wzmocnić zespół. Jednak jego sytuacja w klubie Bolívar komplikuje negocjacje.

Poszukiwania nowego wahadłowego

Legia nie zamyka drzwi przed nowymi możliwościami i kontynuuje poszukiwania wahadłowego, który mógłby wypełnić lukę po upadku tematu Fernándeza. Klub analizuje różne opcje, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, aby znaleźć zawodnika, który najlepiej wpasuje się w drużynę.

“Wojskowi” wykazują determinację, by zakończyć składanie kadry jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Pierwszy ligowy mecz już 20 lipca.

– Temat Fernandeza nie jest tak blisko realizacji jak miało to miejsce jeszcze kilkanaście dni temu, ten temat się oddala, ale Legia na to lewe wahadło cały czas monitoruje sytuacje kilku piłkarzy i stara się działać, żeby możliwie szybko dopiąć ten transfer – przekazał w piątek Paweł Gołaszewski.

Źródło: Prawda Futbolu [YouTube]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.