Tarkowski nie podpisze nowego kontraktu z Burnley

United

AFP

Wszystko wskazuje na to, że James Tarkowski nie przedłuży swojej umowy z obecnym pracodawcą i będzie chciał odejść do innego klubu.

Obrońca Burnley nie chce pozostać w klubie z kilku powodów. Pierwszym jest fakt, że proponowane warunki nie są dla niego wystarczające. Jak wiadomo The Clarets nie jest klubem, w którym piłkarze zarabiają astronomiczne kwoty, więc Tarkowski nie może nawet mieć zbyt dużych nadziei, co do podniesienia jego pensji. Drugim bardzo ważnym powodem jest dyspozycja Burnley. W obecnym sezonie zajmują dopiero 19. miejsce w tabeli i dotąd nie wygrali jeszcze meczu w Premier League.

Tarkowski wie, że jest piłkarzem, którego stać na grę w o wiele lepszym klubie. Chociaż tego lata miał kilka dogodnych ofert zmiany barw, to postanowił je odrzucić. Dziś z pewnością żałuje swojej decyzji.

Według ustaleń The Telegraph, ściągnięciem Tarkowskiego zainteresowane są Leicester oraz West Ham.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.