Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w czwartek 22 sierpnia 2013, przekazał  hiszpańskiej federacji piłkarskiej certyfikat transferu zagranicznego zawodnika Bartłomieja Pawłowskiego – czytamy na oficjalnym serwisie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Przekazanie dokumentu, zgodnie z regulaminem FIFA dotyczącym statusu i transferów zawodników, odbyło się z zachowaniem 14-dniowego terminu na wydanie certyfikatu liczonego od chwili wystąpienia z wnioskiem klubu Malaga CF.Hiszpański klub oddał w depozyt do PZPN kwotę wynikającą z umowy transferowej zawartej z klubem Widzewem Łódź. Środki te pozostaną na koncie PZPN do czasu ostatecznego rozwiązania sportu o przynależność zawodnika pomiędzy Widzewem Łódź a Jagiellonią Białystok.Polski Związek Piłki Nożnej podejmując stosowną decyzję kierował się również dobrem zawodnika i perspektywami jego sportowego rozwoju. – takie właśnie słowa można przeczytać na stronie pzpn.pl.

To jednak nie koniec dobrych wieści dla 21-latka. Kolejną z nich przekazał mu selekcjoner reprezentacji Polski – Waldemar Fornalik. Młody napastnik został powołany na mecze, które zostaną rozegrane w ramach eliminacji do mistrzostw świata przeciwko Czarnogórze i San Marino.

 

źródło: pzpn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.