Superbet Bonus na Finał Ligi Mistrzów: 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę!

Superbet


Czas na wyłonienie tegorocznego zwycięzcy Ligi Mistrzów!

W finale Liverpool zmierzy się z Realem Madryt! Z okazji tego meczu u bukmachera Superbet, możesz otrzymać bonus powitalny.

Superbet Bonus na Finał Ligi Mistrzów: 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę!

Zarejestruj się w Superbet, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład singiel na wygraną Liverpoolu albo Realu Madryt, stawiając minimalnie 2 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 300 PLN.

Dodatkowo każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem  i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN.

Superbet Bonus na Finał Ligi Mistrzów: 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę! Jak odebrać bonus?

  1. Załóż konto na superbet.pl
  2. Bonus w tej promocji to 300 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Liverpoolu (rodzaj zakładu: mecz, typ zakładu: 1 – wygrana gospodarzy w regulaminowym czasie gry) albo Realu Madryt (rodzaj zakładu: mecz, typ zakładu: 2 – wygrana gości w regulaminowym czasie gry) z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.
  3. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 24.05.2022 roku do dnia 28.05.2022 roku.
  4. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Liverpoolu albo Realu Madryt (mecz odbędzie się w dniu 28.05.2022) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus. Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

» Odbierz bonus 1500 PLN i typuj na Superbet.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.