Sporting z pomocą sędziów miażdży

Nic do powiedzenia nie mieli piłkarze mistrza Albanii Skenderbreu Korce w starciu ze Sportingiem Lizbona, ulegając Portugalczykom, aż 5:1!

Wszystko zaczęło się już w 23.minucie, kiedy najlepszy napastnik przyjezdnych Hamdi Salihi opuścił boisko z powodu drugiej żółtej kartki. Kwadrans później w iście iberyjskim stylu zanurkował w pole karne Fredy Montero, a sędzia podyktował rzut karny dla Sportingu. Na gola zamienił go Aquilani. Na 2:0 również z karnego podwyższył Montero, po indywidualnym popisie aktorskim. W 64.minucie pusty przelot zaliczył bramkarz Skendrebreu – Shehi. Na gola dość szczęśliwie wrzutkę zamienił Matheus Pereira. Pięć minut później po rzucie rożnym pięknego gola głowa zdobywa Figueiredo. W 77.minucie jeszcze ładniejsze trafienie zaliczył Matheus Pereira, strzałem z woleja. w 89.minucie przepięknym golem, po strzale głową popisuje się Kosowar, Bajram Jashanica.

Sporting 5:1 (2:0) Skenderbreu Korce