Słowacja wygrywa z Finlandią!

W meczu towarzyskim rozegranym na stadionie w Żylinie Słowacja pokonała reprezentacje Finlandii 2:1. Dla ekipy Jana Kozaka jest to szóste zwycięstwo z rzędu. W drugiej połowie na boisku pojawili dwaj zawodnicy grający na co dzień w T-Mobile Ekstraklasie, a mianowicie Ondrej Duda z Legii Warszawa oraz Kasper Hamalainen z Lecha Poznań.

Drużyna Słowacka otworzyła wynik już w 1 minucie meczu. Gola na 1:0 dla podopiecznych Jana Kozaka zdobył Filip Holosko. W 7 minucie było już 2:0 za sprawą Marka Hamsika. Fini zdobyli jedynego gola w tym spotkaniu, dzięki pomocy rywali. W ostatniej akcji pierwszej połowy, Hubocan wpakował futbolówkę do własnej bramki. W drugiej połowie wynik się nie zmienił. Słowacja wygrała 2:1.

Słowacja – Finlandia (2:1) – 18.11.2014 (17:00)
Gol 1′ F.Holosko (1:0)
Gol 7′ M.Hamsik (2:0)
Gol 45+2′ T.Hubocan (2:1)