Sławomir Peszko bliski pozyskania przez krakowski zespół

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wszystko wskazuje na to, że Sławomir Peszko zostanie piłkarzem Wieczystej Kraków. Klub z Małopolski występuje na szóstym poziomie rozgrywkowym w Polsce.

Właścicielem drużyny z Krakowa jest Wojciech Kwiecień, który posiada sieć aptek. Biznesmen rok temu był jednym z głównych kandydatów do przejęcia Wisły Kraków, lecz zrezygnował na ostatniej prostej. Od wielu lat inwestuje w Wieczystą, gdzie trenerem jest świetnie znany wszystkim kibicom Przemysław Cecherz, a rolę dyrektora sportowego pełni Andrzej Iwan.

Klub z Krakowa opublikował zdjęcie, na którym widzimy Sławomira Peszkę negocjującego warunki indywidualnego kontraktu. 35-letni skrzydłowy w marcu rozwiązał umowę z Lechią Gdańsk i od tamtej pory pozostaje wolnym zawodnikiem. Chrapkę od dłuższego czasu na 44-krotnego reprezentanta Polski mają włodarze Wieczystej Kraków.

– W spotkaniu z Peszką uczestniczyli działacze klubu i ja. Dziś jeszcze nie doszliśmy do porozumienia, daliśmy sobie czas do namysłu. Myślę, że wszystko się powinno wyjaśnić w ciągu dwóch najbliższych dni. Oczywiście chcielibyśmy pozyskać byłego reprezentanta kraju. Sławek też jest “na tak”. Prowadziłem go przed laty w Wiśle Płock. Powiedziałem mu, czego od niego oczekuję – powiedział Przemysław Cecherz w “Dzienniku Polskim”. Wieczysta w historii jeszcze nigdy nie była wyżej nić w IV Lidze, ale ma to się zmienić za kilka lat, ponieważ cele klubu są wysokie.

Pogaduchy w klubie ?

Gepostet von Klub Przyjaciół Wieczystej Kraków am Dienstag, 9. Juni 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x