Śląsk awans przypieczętował w pierwszej połowie

Śląsk Wrocław w wyjazdowym spotkaniu zremisował z Rudarem 2:2 po bramkach Soboty i Paixao. Wrocławianie do przerwy prowadzili 2:0 i druga połowa była tylko formalnością. W kolejnej rundzie zmierzą się z belgijskim Club Brugge.
Pierwsza bramka dla Śląska padła po dośrodkowaniu Dudu, a strzałem głową akcję zakończył Waldemar Sobota otwierając wynik spotkania. Na kolejną bramkę Śląska nie musieliśmy długo czekać, bo nie całe trzy minuty później strzelec pierwszej bramki wyłożył piłkę Paixao, który pewnie pokonał bramkarza czarnogórskiego klubu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie to drużyna gospodarzy spisywała się lepiej i zdołała w doliczonym czasie gry wyrównać. Szkoda, że Śląsk meczu nie wygrał ponieważ uciekają nam małe “punkciki” w rankingu krajowym UEFA.

W kolejnej fazie rozgrywek Śląsk Wrocław 1 sierpnia zmierzy się na własnym stadionie z belgijską drużyną Club Brugge! Miejmy nadzieję, że sprawią nam miłą niespodziankę 🙂
FK Rudar – Śląsk Wrocław 2:2 (0:2)