Skład Realu Madryt jest gorszy, niż sezon temu

pinterest


Gdy Cristiano Ronaldo został zapytany czy skład Realu Madryt pogorszył się względem ostatniego sezonu, nie krył swych odczuć – podobnie do czytelników MARKI.

Dziennik na hiszpańskiej i angielskiej stronie, spytał swoich czytelników o ich zdanie na ten temat. Znaczna przewaga ankietowanych, bo aż 79 procent, opowiedziało się, że skład Królewskich jest słabszy.

Jedynie 5 procent uważa, ze skład jest silniejszy, podczas gdy 16 procent jest zdania, że jest mniej więcej tak samo silny jak sezon temu, gdy zdobyli dublet.

Odejścia Jamesa Rodrigueza, Alvaro Moraty i Pepe, o których wspomniał Cristiano, okazały się strzałem w stopę. Sprowadzeni za nich żółtodzioby, wydają się nie dawać tej samej jakości.

Zidane nie ufa swoim podopiecznym

Doprowadziło to do utraty rywalizacji na kilku pozycjach i nawet jeśli Zidane publicznie wspiera swoich graczy, wewnątrz, czuje to samo.

Rok temu mógł desygnować do gry jedenastkę – dziś wstrzymuje się od rotacji. Nowe twarze jak Theo, Ceballos, Llorente, Mayoral czy Hakimi, nie otrzymali do tej pory zbyt wiele minut. Tylko Theo był w kadrze na przedświąteczne El Clasico. Reszta zasiadła na trybunach. Przeczytać o tym więcej możecie tutaj https://pilkarskiswiat.com/jakosc-na-wyciagniecie-reki-zidanea/

Francuz rozważa w jaki sposób wzmocnić zespół w styczniu.

/źródło: MARCA/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.