W meczu 26. kolejki włoskiej Serie A Udinese pokonało drużynę Kamila Glika Torino 3:2. Reprezentant Polski rozegrał cały mecz. Gospodarze na chwilę obecną plasują się na 12. pozycji w tabeli, natomiast goście są na 8. miejscu.

Niezłe spotkanie obejrzeli fani zgromadzeni na stadionie oraz przed telewizorami. W pierwszej części gry to goście przeważali i stworzyli kilka niezłych sytuacji bramkowych. Efektem dobrej gry Torino był gol zdobyty przez Quagliarellę już w 15. minucie. Wydawało się, że piłkarze z Turynu pójdą za ciosem i będą powiększać przewagę, ale dwie minuty później było już 1:1. Autorem wyrównującego gola był weteran włoskich boisk Antonio Di Natale! Upłynęło osiem minut, a gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą samobójczej bramki Molinaro.

Samobójczy gol chyba podziałał deprymująco na gości, gdyż ledwie cztery minuty po wznowieniu gry po przerwie, stracili kolejnego gola. Strzelcem Wague po asyście Di Natale. Torino zdołało zdobyć jeszcze jednego gola. W 69. minucie rozmiary porażki zmniejszył Benassi. Gospodarze dzielnie się bronili do końca i wywalczyli trzy punkty.

08.03.2015, godz.15.00, Serie A, 26. kolejka: Udinese – Torino 3:2(2:1)