Serie A: Lazio i Atalanta z kompletem punktów!

atalanta.it

W poniedziałkowy wieczór rozegrano dwa ostatnie spotkania Serie A, w których Frosinone mierzyło się z Lazio, oraz Cagliari z Atalantą. W obu przypadkach zdecydowanymi faworytami byli goście.

Lazio po dwóch porażkach z Juventusem i Napoli wreszcie zapunktowało. Jedynego gola na wagę zwycięstwa zdobył w 36. minucie Felipe Caicedo. Goście mogli tych bramek strzelić więcej, ale zawodziła skuteczność. Gospodarze także mieli swoje okazje, ale nie zdołali pokonać dobrze dysponowanego w bramce Thomasa Strakoshe. 

W drugim starciu Atalanta pokazała, że są na fali wznoszącej. W ostatnim czasie zdołali wyrzucić za burtę Juventus z pucharu Włoch, a także po dramatycznych okolicznościach wrócić do żywych w meczu z Romą. Dobra passa nie opuściła ich także dziś. Na początku drugiej połowy gola dającego zwycięstwo strzelił młody 25-letni pomocnik Hans Hateboer. Nie był to mecz idealny dla obu zespołów, bowiem Atalanta oddała tylko 5 strzałów z tego 4. celne, zaś Cagliari – tylko jeden i to w dodatku nie celny! 

Frosinone – Lazio 0:1

Cagliari – Atalanta 0:1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi