Serie A: Gol reprezentanta Polski

Twitter

W meczu 8. kolejki włoskiej ekstraklasy Sampdoria Genua pokonała Atalantę bergamo 3:1 mimo, że do przerwy przegrywała. W barwach gospodarzy zagrało trzech reprezentantów Polski, a jeden z nich wpisał się na listę strzelców.

Wynik meczu w 21. minucie otworzył Bryan Cristante. W 56. minucie po strzale Duvana Zapaty był już remis, a trzy minuty później Kolumbijczyk podwyższył na 2:1. W 68. minucie bramkarza gości pokonał Karol Linetty, który na placu gry pojawił się od początku drugiej połowy. Dla 22-letniego pomocnika była to premierowa bramka w bieżących rozgrywkach.

W następnej serii spotkań klub Polaków zagra z Crotone, a Atalanta podejmie Bologne.

15.10.2017, godz. 15:00, 8. kolejka włoskiej Serie A
UC Sampdoria Genua – Atalanta Bergamo 3:1 (0:1)