Sebastian Szymański zarażony koronawirusem

Sebastian Szymański / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak informują rosyjskie media, trzech piłkarzy Dynama Moskwa zostało zarażonych koronawirusem. Niestety w ich gronie znajduję się reprezentant Polski – Sebastian Szymański.

Już jutro drużyna ze stolicy Rosji miała rozegrać swoje pierwsze spotkanie po przerwie. Tak się jednak nie stanie. Trzech zawodników Dynama zostało zarażonych wirusem Covid-19. Oprócz Szymańskiego w gronie zarażonych są Clinton N’Jie oraz Charles Kaboré. Drużyna Dynama zamknęła się w swojej bazie i prawdopodobnie jej w najbliższym czasie nie opuści.

Jutro o godzinie 19 miało odbyć się spotkanie pomiędzy Krasnodarem, a właśnie Biało-Niebieskimi. Do niego jednak nie dojdzie. Obie strony są za zmianą terminu tego pojedynku. Inne zachowanie mogliśmy obserwować w piątkowym meczu ligi rosyjskiej po przerwie. W meczu Sochi – FK Rostow, goście byli zmuszeni do wystawienia młodzików, ze względu na sytuację zdrowotną swojego zespołu. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 10-1 dla gospodarzy. Na szczęście Krasnodar nie chce takiego scenariuszu, tak samo jak Dynamo.