Scolari trenerem Brazylii

Luiz Felipe Scolari został wybrany nowym selekcjonerem reprezentacji Brazylii. Dla Scolariego to kolejna przygoda z “Canarinhos”

 

64-letni szkoleniowiec znowu będzie prowadził zespół Brazylii po 10 latach. W 2002 roku na mundialu w Korei Południowej i Japonii osiągnął z reprezentacją “Canarinhos” piąty w historii tytułu mistrza świata.

Przeprowadziliśmy dogłębną ocenę kandydatów. Potrzebujemy kogoś, kto posiada odpowiednie umiejętności, determinację i doświadczenie. Jestem absolutnie przekonany, że fani będą zadowoleni z naszego wyboru – zapewnił Jose Maria Marin.

Scolari cel oczywiście ma jeden: mistrzostwo, każdy inny wynik będzie odebrany jako wielka porażka. Na stanowisku zastępuje zwolnionego w piątek Mano Menezesa.

Wiem, że zdobycie tytułu to nasz obowiązek. Trzecie czy czwarte miejsce w kraju, który pięć razy był mistrzem świata zostanie odebrane jako porażka. Dziś nie jesteśmy faworytem, ale zostało jeszcze trochę czasu. Mam nadzieję, że już przed turniejem albo w jego trakcie dopracujemy się tego miana – powiedział po nominacji “Felipao”.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *