Sarapata: W tej chwili prowadzimy dalsze rozmowy

Ekstraklasa.org


Po przeprowadzonym audycie w Wiśle Kraków Wojciech Kwiecień, Wiesław Włodarski oraz firmy Antrans i Dasta Invest zrezygnowały w sprawie przejęcia “Białej Gwiazdy”.

Prezes Wisły Kraków Marzena Sarapata skomentowała obecną sytuację dla “Przeglądu Sportowego”:

“W tej chwili prowadzimy dalsze rozmowy z podmiotami zainteresowanymi kupnem akcji Wisły, choć obejmuje je bardzo ostra klauzula poufności. Od dawna zdajemy sobie sprawę, że nie ma czasu, dlatego teraz nie zaczynamy negocjacji, tylko je kończymy.

Rozmawiamy z więcej niż jednym podmiotem. Negocjacje są zaawansowane. W tej chwili nie rozważamy, czy dotrwamy do końca sezonu, tylko kontynuujemy proces, który wszczęliśmy wcześniej. Nie było żadnej opcji „A“, ani „B“. W takiej sytuacji trudno jakąkolwiek opcję faworyzować. Gdyby tak było, równolegle nie rozmawialibyśmy z innymi. Pozostało niewiele czasu, bo dzieje się bardzo dużo, a trzeba jak najszybciej uspokoić sytuację. Nie są to okoliczności, w których w ciszy i spokoju moglibyśmy prowadzić negocjacje.

Wcześniej wszystkie rozmowy z inwestorami odbywały się w bardziej normalnych warunkach, teraz sytuacja jest niezwykle nerwowa, ale robimy to dla dobra Wisły. Piłkarzom trzeba oddać ogromny szacunek, że wytrzymali tak długo. Nie chcemy, żeby musieli jeszcze dłużej czekać na pieniądze.”

źródło: Przegląd Sportowy / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.