NA GORĄCO

Sa Pinto: Cracovia nie skrywa żadnych tajemnic

17 lutego 2019, 09:52 | Foto: Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat) | Autor: Paweł Wątorski
Sa Pinto: Cracovia nie skrywa żadnych tajemnic
Ekstraklasa
0

W niedzielne popołudnie Legia Warszawa podejmie Cracovię, która pod wodzą Michała Probierze odniosła pięć meczów z rzędu. Każdy z zawodników jest gotowy do gry w niedzielnym spotkaniu – mówi Ricardo Sa Pinto.

Mistrz Polski może wykorzystać potknięcie Legii Gdańsk, która na wyjeździe bezbramkowo zremisowała z Koroną Kielce. Szkoleniowiec legionistów podczas konferencji powiedział, że “Pasy” nie mają żadnych tajemnic i zawodnicy są znakomicie przygotowani do ligowego starcia. – W futbolu nie ma żadnych tajemnic. My mamy informacje o Cracovii, Cracovia zaś ma informacje o nas. To całkowicie normalna sytuacja. Ta drużyna potrafi wykorzystać sytuacje ze stojącej piłki, posiada również dobrą organizację gry. Na papierze wszystko wygląda dobrze, później jednak należy przenieść to na boisko. Wiemy, co mamy robić. Jesteśmy przygotowani na różne sytuacje, ponieważ poddaliśmy naszego rywala wnikliwej analizie – stwierdził Portugalczyk.

Przed tygodniem Legia Warszawa wyszarpała trzy punkty w spotkaniu z Wisłą Płock, która postawiła trudne warunki pretendentowi do mistrzostwa. – Jeśli ktoś powie mi, że powinniśmy być bardziej efektywni, przyznam mu rację. Powinniśmy „zabić” mecz w Płocku wcześniej i wykorzystać sytuacje, które sobie stwarzaliśmy. Byłbym usatysfakcjonowany, gdybyśmy zagrali w niedzielę tak, jak przed tygodniem w Płocku, ale z większą skutecznością. Dla mnie jednak najważniejsze są trzy punkty – ocenił Ricardo Sa Pinto.

źródło: legia.com / własne

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi