NA GORĄCO

Ryszard Tarasiewicz wraca na ławkę trenerską

11 października 2017, 11:18 | Foto: polskieradio.pl | Autor: Paweł Wątorski
Ryszard Tarasiewicz wraca na ławkę trenerską
I Liga
0

55-letni Ryszard Tarasiewicz został nowym szkoleniowcem pierwszoligowego GKS-u Tychy. Doświadczony już trener związał się z “Trójkolorowymi” umową do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia o kolejna dwanaście miesięcy.

Na ławce trenerskiej Ryszard Tarasiewicz zastąpił zwolnionego wczoraj Jurija Szatałowa, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. – Zatrudniliśmy doświadczonego i sprawdzonego trenera. Ryszard Tarasiewicz doskonale zna realia, zawodników i drużyny w pierwszej lidze. Nie przypadkowo był określany mianem specjalisty od awansów. Trzykrotnie wprowadzał drużyny do Ekstraklasy. Jestem przekonany, że odpowiednio wykorzysta potencjał naszej drużyny i umiejętności poszczególnych zawodników – mówi Grzegorz Bednarski, prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

W przeszłości Ryszard Tarasiewicz prowadził kilka klubów w Lotto Ekstraklasie oraz na zapleczu – Śląsk Wrocław, Jagiellonię Białystok, ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin, Zawiszę Bydgoszcz, Koronę Kielce oraz Miedź Legnica.

GKS Tychy w obecnym sezonie odniósł jedynie cztery zwycięstwa i plasuje się dopiero na trzynastym miejscu. W najbliższą sobotę GKS Tychy przed własną publicznością podejmie beniaminka Nice 1. Ligi – Puszczę Niepołomice.

źródło: gkstychy.info

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi