Chrobry Głogów w trzecim sobotnim spotkaniu 24.kolejki I Ligi na własnym obiekcie uległ 1:2 Rozwojowi Katowice.

Wynik meczu w 41.minucie otworzył Adam Czerkas, który bezlitośnie wykorzystał błąd w ustawieniu bloku defensywnego przeciwnika. Kibice gospodarzy na wyrównanie czekali do 77.minuty, kiedy to Wojciecha Pawłowskiego pokonał Maciej Górski. Wcześniej zadany cios nie zdołał zgasić zapału ekipy z Katowic, czego efektem było trafienie Tomasza Wróbla w końcówce zawodów.

Dzięki dzisiejszemu wynikowi goście awansowali na 12.miejsce w ligowej tabeli, mając obecnie cztery oczka przewagi nad strefą spadkową. Z kolei Chrobry zaprzepaścił okazję na zbliżenie się do czołówki ligi.

Chrobry 1:2 Rozwój Katowice