Rozkład jazdy: 29.07-04.08.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 29.07.2016

11:55. Eleven
Mecz towarzyski: Tottenham Hotspur – Atletico Madryt (Piotr Dumanowski, Tomasz Ćwiąkała)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Ruch Chorzów (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Gdyni)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Poznania)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)

20:25. Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – Górnik Zabrze (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Legnicy)

20:25. Eleven
Liga belgijska: KV Mechelen – Club Brugge (Marcin Pawłowski, Michel Thiry)

 

Sobota 30.07.2016

09:55. Eleven
Mecz towarzyski: Juventus Turyn – South China Club (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: FC Red Bull Salzburg – RZ Pellets WAC (Marcin Pawłowski)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski – z Gdańska)

17:55. Eleven Sports
Liga belgijska: Excel Mouscron – Anderlecht Bruksela (Dominik Guziak, Michel Thiry)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: FK Austria Wiedeń – SV Mattersburg (Jakub Polkowski)

18:55. Eleven
Mecz towarzyski: Celtic Glasgow – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Legia Warszawa (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła – z Płocka)

20:55. Eleven
Mecz towarzyski: Real Madryt – Chelsea Londyn (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Figueirense – EC Vitoria (Sebastian Chabiniak)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

22:55. Eleven
Mecz towarzyski: Inter Mediolan – Bayern Monachium (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

 

Niedziela 31.07.2016

03:55. Eleven
Mecz towarzyski: Liverpool FC – AC Milan (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

05:55. Eleven
Mecz towarzyski: Paris Saint-Germain – Leicester City (Dominik Guziak, Stefan Białas)

05:55. Eleven Sports
Mecz towarzyski: Atletico Madryt – Melbourne Victory (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Rafał Wolski, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Cracovia (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda – z Lublina)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Cashpoint SCR Altach – SK Rapid Wiedeń (Tomasz Zieliński)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Piast Gliwice (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki – z Kielc)

17:55. Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Pogoń Siedlce (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Tychów)

17:55. Eleven
Liga belgijska: KRC Genk – KV Oostende (Dominik Guziak, Michel Thiry)

18:55. SportKlub
Liga austriacka: SKN St. Pölten – FC Admira Wacker Mödling (Julian Kowalski)

19:55. Eurosport 2
MLS: Sporting Kansas City – Portland Timbers (Adam Kotleszka)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Radosław Majewski)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Internacional Porto Alegre – Corinthians Sao Paulo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

21:55. Eurosport 1
MLS: Seattle Sounders – Los Angeles Galaxy (Edward Durda)

23:25. Eleven
Liga brazylijska: Botafogo Rio de Janeiro – Palmeiras Sao Paulo (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

 

Poniedziałek 01.08.2016

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – ze Szczecina)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

21:00. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

23:15. TVP 1
Gol Ekstra (Jacek Kurowski, Sebastian Mila)

 

Wtorek 02.08.2016

02:25. Eleven
Mecz towarzyski: Liverpool FC – AS Roma (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:10. TVP 3 Warszawa
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Witold Bańka)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Szymon Rojek)

21:00. CANAL+ Discovery
Życie na podium: Otylia Jędrzejczak

 

Środa 03.08.2016

19:30. Polsat Sport
Liga Mistrzów: Studio (Szymon Rojek, Roman Kołtoń – z Warszawy)

19:55. Eleven
Mecz towarzyski: FC Barcelona – Leicester City (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25. Polsat Sport
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – AS Trenčín (Piotr Przybysz, Wojciech Kowalczyk – z Warszawy)

20:40. Eleven Sports
Liga Mistrzów: AS Monaco – Fenerbahce SK (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

 

Czwartek 04.08.2016

00:55. Eurosport 1
MLS: Toronto FC – Real Salt Lake (Tomasz Lach)

01:25. Eleven
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

03:25. Eleven
Mecz towarzyski: AC Milan – Chelsea Londyn (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

17:55. Sport.TVP.pl
IO 2016: Irak – Dania

18:55. TVP Sport
Liga Europy: SonderjyskE – KGHM Zagłębie Lubin (Tomasz Jasina)

19:55. Sport.TVP.pl
IO 2016: Honduras – Algieria

20:55. TVP Sport
IO 2016: Brazylia – Republika Południowej Afryki (Maciej Iwański)

21:55. Sport.TVP.pl
IO 2016: Meksyk – Niemcy (Michał Zawacki)

22:55. TVP Sport
IO 2016: Portugalia – Argentyna (Jacek Laskowski)

23:55. Sport.TVP.pl
IO 2016: Szwecja – Kolumbia (Bartłomiej Rabij)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.