Rozkład jazdy: 22-28.07.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 22.07.2016

13:55. Eleven
Mecz towarzyski: Manchester United – Borussia Dortmund (Marcin Grzywacz, Tomasz Ćwiąkała)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Korona Kielce (Tomasz Lach, Maciej Terlecki – ze Szczecina)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski – z Gdyni)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Wisła Kraków (Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki – z Gdyni)

 

Sobota 23.07.2016

10:55. Eleven
Mecz towarzyski: Melbourne Victory – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: SK Rapid Wiedeń – SV Guntamatic Ried (Julian Kowalski)

16:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Legionovia Legionowo – Zagłębie Sosnowiec (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Legionowa)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: SK Puntigamer Sturm Graz – FC Red Bull Salzburg (Radosław Gielo)

18:25. Eleven
Mecz towarzyski: Celtic Glasgow – Leicester City (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

19:55. Eleven Sports
Superpuchar Belgii: Club Brugge – Standard Liege (Dominik Guziak)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Warszawy)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Serie A : Corinthians – Figueirense (NA ŻYWO)”>Corinthians – Figueirense (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:00. Eurosport 2
MLS: Portland Timbers – Los Angeles Galaxy (Michał Zawacki)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

23:25. Eleven
Liga brazylijska: Santa Cruz – Coritiba (Michał Mitrut)

 

Niedziela 24.07.2016

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Płock (Przemysław Pełka, Kamil Kosowski – z Gliwic)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Cracovia (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: SKN St.Pölten – FK Austria Wiedeń (Tomasz Zieliński)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Krzysztof Przytuła – z Poznania)

18:55. SportKlub
Liga austriacka: SV Mattersburg – FC Admira Wacker Mödling (Marcin Pawłowski)

19:15. Eurosport 2
MLS: New York Red Bulls – New York City FC (Edward Durda, Maciej Terlecki)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Kazimierz Moskal)

20:25. Eurosport 1
ME u19: Francja – Włochy (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Gremio – Sao Paulo (Sebastian Chabiniak)

21:05. Eurosport 2
MLS: Sporting Kansas City – Seattle Sounders (Adam Kotleszka)

22:55. Eleven
Mecz towarzyski: Inter Mediolan – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

 

Poniedziałek 25.07.2016

13:25. Eleven
Mecz towarzyski: Manchester City – Manchester United

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk (Julian Kowalski, Maciej Żurawski – z Lublina)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

21:00. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny)

23:20. TVP 1
Gol Ekstra (Maciej Iwański)

 

Wtorek 26.07.2016

11:55. Eleven
Mecz towarzyski: Juventus Turyn – Tottenham Hotspur (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

20:10. TVP 3 Warszawa
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Maciej Petruczenko, Jerzy Skucha)

21:00. CANAL+ Discovery
Życie na podium: Mariusz Czerkawski

 

Środa 27.07.2016

20:25. Polsat Sport; Polsat Sport News
Liga Mistrzów: AS Trenčín – Legia Warszawa (Piotr Przybysz, Wojciech Kowalczyk)

 

Czwartek 28.07.2016

01:25. Eleven
Mecz towarzyski: Real Madryt – Paris Saint-Germain (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Altletico Nacional – Independiente del Valle (Marcin Pawłowski)

03:25. Eleven
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – AC Milan (Dominik Guziak, Filip Kapica)

05:25. Eleven
Mecz towarzyski: Chelsea Londyn – Liverpool FC (Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński)

13:25. Eleven
Mecz towarzyski: Borussia Dortmund – Manchester City (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: KGHM Zagłębie Lubin – SonderjyskE (Tomasz Jasina, Janusz Kudyba – z Lubina)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.