Rozkład jazdy: 19-25.02.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 19.02.2016

01:45, SportKlub
Copa Libertadores: Sporting Cristal – Penarol (Bartłomiej Rabij)

17:45, Eurosport 2
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Tomasz Hajto – z Białegostoku)

20:00, CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak, Zdzisław Kręcina – z Gliwic)

20:25, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Tomasz Smokowski, Kamil Kosowski – z Gliwic)

20:30, Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Hamburger SV (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

20:45, Eleven Sports
Serie A: FC Bologna – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:30, SportKlub
Liga portugalska: UD Madeira – Estoril (Tomasz Zieliński)

22:30, CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Gliwic)

 

Sobota – 20.02.2016

13:45, Eleven
Puchar Anglii: Arsenal Londyn – Hull City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00, CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Maciej Murawski)

15:10, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Lechia Gdańsk (Bartosz Gleń, Krzysztof Przytuła – z Kielc)

15:30, Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – SV Darmstadt 98

16:00, Eleven
La Liga: UD Las Palmas – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:30, CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Maciej Murawski)

17:40, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań (Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki – z Bielska-Białej)

17:40, CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Cracovia (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

18:15, Eleven
Puchar Anglii: AFC Bournemouth – Everton FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

19:30, SportKlub
Liga portugalska: Paços Ferreira – Benfica Lizbona (Bartłomiej Rabij)

20:00, CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

20:30, Eleven
La Liga: Betis Sewilla – Sporting Gijon (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:45, Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:45, SportKlub
Liga portugalska: Académica Coimbra – FC Rio Ave (Łukasz Wiśniowski)

22:20, Eleven
La Liga: Celta Vigo – SD Eibar (Michał Mitrut, Michał Gąsiorowski)

 

Niedziela – 21.02.2016

12:00, Eleven
La Liga: Rayo Vallecano – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

14:00, Eleven
Ligue 1: Olympique Marsylia – AS Saint-Etienne (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

14:30, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – SBV Excelsior Rotterdam (Piotr Przybysz)

15:00, Eleven Sports
Puchar Anglii: Blackburn Rovers – West Ham United (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

15:10, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

15:30, Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund

16:00, Eleven
La Liga: Malaga CF – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:40, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Roda JC Kerkrade (Cezary Kowalski)

17:00, Eleven Sports
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Manchester City (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

17:00, SportKlub
Liga portugalska: Belenenses Lizbona – FC Arouca (Łukasz Wiśniowski)

17:30, Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – VfB Stuttgart

17:35, CANAL+
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Ruch Chorzów (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Zabrza)

18:15, Eleven
La Liga: Granada CF – Valencia CF (Piotr Dumanowski, Paweł Wilkowicz)

19:15, SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – Moreirense (Julian Kowalski)

19:15, Eleven Sports
Puchar Anglii: Losowanie 6. rundy (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

20:00, CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Piotr Nowak)

20:30, Eleven Sports
La Liga: Atletico Madryt – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven
Serie A: AS Roma – US Palermo (Mateusz Święcicki, Michał Gąsiorowski)

21:30, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – Vitoria Guimaraes (Tomasz Zieliński)

 

Poniedziałek – 22.02.2016

12:00, Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Jakub Kwiatkowski)

18:00, Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Górnik Łęczna (Edward Durda, Maciej Żurawski – z Krakowa)

18:00, WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk)

19:00, Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00, Eurosport 2
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – FC Norymberga (Tomasz Lach)

20:00, CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Piotr Włodarczyk)

20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Piotr Świerczewski)

20:45, Eleven Sports
Puchar Anglii: Shrewsbury – Manchester United (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

21:00, Eleven
Serie A: SSC Napoli – AC Milan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:00, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – Boavista Porto (Marcin Grzywacz)

21:00, Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Marcin Gazda, Maciej Szczęsny, Łukasz Olkowicz, Robert Błoński)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Trela, Tomasz Urban, Tomasz Lach)

 

Wtorek – 23.02.2016

15:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Chelsea Londyn – Valencia CF (Edward Durda, Wojciech Jagoda)

17:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Real Madryt – Manchester City (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

20:15, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Marcin Baszczyński, Grzegorz Mielcarski)

20:40, CANAL+
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Bayern Monachium (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Turynu)

20:40, nSport+
Liga Mistrzów: Arsenal Londyn – FC Barcelona (Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn – z Londynu)

20:40, CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Adam Marchliński)

22:45, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Marcin Baszczyński, Grzegorz Mielcarski, Piotr Salak)

 

Środa – 24.02.2016

13:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: PSV Eindhoven – AS Roma (Filip Surma, Tomasz Lipiński)

15:55, nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Paris Saint-Germain – Middlesbrough FC (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

20:15, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła, Tomasz Wieszczycki)

20:40, CANAL+
Liga Mistrzów: Dynamo Kijów – Manchester City (Rafał Wolski, Rafał Nahorny)

20:40, nSport+
Liga Mistrzów: PSV Eindhoven – Atletico Madryt (Przemysław Pełka, Leszek Orłowski)

20:40, CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Żelisław Żyżyński)

22:45, CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła, Tomasz Wieszczycki, Piotr Salak)

22:55, TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek – 18.02.2016

00:45, SportKlub
Copa Libertadores: Deportivo Cali – Boca Juniors Buenos Aires (Bartłomiej Rabij)

17:00, Eurosport 1
Liga Europy: Lokomotiw Moskwa – Fenerbahce Stambuł (Julian Kowalski, Maciej Żurawski)

18:45, CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Krzysztof Przytuła)

18:55, CANAL+ Sport
Liga Europy: Liverpool FC – FC Augsburg (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:55, CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Bayer Leverkusen – Sporting Lizbona (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

18:55, nSport+
Liga Europy: Rapid Wiedeń – Valencia CF (Piotr Laboga, Filip Surma)

18:55, TVP Sport
Liga Europy: Athletic Bilbao – Olympique Marsylia (Jacek Laskowski, Jacek Magiera)

18:55, Eurosport 1
Liga Europy: Lazio Rzym – Galatasaray Stambuł

18:55, CANAL+ Sport Online
Liga Europy: FC Basel – AS Saint-Etienne

18:55, 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Wojciech Zawioła, Mariusz Wróblewski)

21:00, CANAL+ Sport
Liga Europy: Tottenham Hotspur – AFC Fiorentina (Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński)

21:00, nSport+
Liga Europy: SSC Napoli – Villarreal CF (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki)

21:00, TVP Sport
Liga Europy: Manchester United – FC Midtjylland (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

21:00, Eurosport 1
Liga Europy: FC Porto – Borussia Dortmund

21:00, CANAL+ Sport Online
Liga Europy: Olympiakos Pireus – RSC Anderlecht

21:00, 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński, Grzegorz Milko)

23:05, CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Krzysztof Przytuła)

23:30, CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Żelisław Żyżyński)

23:30, SportKlub
Copa Libertadores: Rosario Central – Nacional Montevideo (Bartłomiej Rabij)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.