Rozkład jazdy: 11-17.11.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 11.11.2016

00:40. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Brazylia – Argentyna (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Armenia – Czarnogóra (Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)

18:00. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Dziekanowski – z Bukaresztu)

20:40. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Rumunia – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Bukaresztu)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Anglia – Szkocja (Tomasz Włodarczyk)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Dania – Kazachstan (Szymon Rojek)

22:35. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Rafał Patyra, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Jan Tomaszewski)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Andrzej Strejlau)

 

Sobota 12.11.2016

10:00. Onet
Śniadanie z kadrą (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Piotr Koźmiński, Marcin Komorowski)

17:55. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Chorwacja – Islandia (Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Austria – Irlandia (Szymon Rojek)

17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Gruzja – Mołdawia (Przemysław Iwańczyk)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paweł Sikora, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski, Aleksandar Vuković)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Walia – Serbia (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Hiszpania – Macedonia (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Liechtenstein – Włochy (Marcin Lepa, Tomasz Łapiński)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Jerzy Mielewski, Andrzej Iwan)

 

Niedziela 13.11.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Marcin Feddek)

14:55. Polsat Sport Extra
1. liga: Górnik Zabrze – Wisła Puławy (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Zabrza)

17:55. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Luksemburg – Holandia (Piotr Przybysz)

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Węgry – Andora (Marcin Lepa)

17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Bułgaria – Białoruś (Grzegorz Michalewski)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Portugalia – Łotwa (Szymon Rojek, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Belgia – Estonia (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Grecja – Bośnia i Hercegowina (Przemysław Iwańczyk)

23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Tomasz Łapiński)

 

Poniedziałek 14.11.2016

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

20:05. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Piotr Stokowiec, Tadeusz Pawłowski – z Wrocławia)

20:40. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Polska – Słowenia (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Wrocławia)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Szymon Rojek)

 

Wtorek 15.11.2016

12:00. Onet
Śniadanie z kadrą (Przemysław Rudzki, Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

18:00. Polsat Sport
Mecz towarzyski u21: Studio (Marcin Feddek, Roman Kołtoń – z Tychów)

18:25. Polsat Sport
Mecz towarzyski u21: Polska – Niemcy (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk – z Tychów)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)

20:55. Eleven
Mecz towarzyski: Anglia – Hiszpania (Marcin Grzywacz, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej (Cezary Kowalski)

21:55. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Ekwador – Wenezuela (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

 

Środa 16.11.2016

00:25. Eleven
El. MŚ 2018: Chile – Urugwaj (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

00:25. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Argentyna – Kolumbia (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

03:10. Eleven
El. MŚ 2018: Peru – Brazylia (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)

 

Czwartek 17.11.2016

22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Janusz Pindera)

Sport.pl
Hattrick (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny, Przemysław Zych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi