Rozkład jazdy: 08-14.01.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 08.01.2016

20:30, Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – SC Bastia (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:45, Eleven
Puchar Anglii 1/32 finału: Exeter City – Liverpool FC (Marcin Grzywacz)

 

Sobota – 09.01.2016

13:45, Eleven
Championship: Wycombe Wanderers – Aston Villa (Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)

14:00, Polsat Sport News; Polsat Sport Extra
Amber Cup (Marcin Feddek, Jacek Ziober)

16:00, Eleven
La Liga: FC Barcelona – Granada CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:00, Eleven Sports
Puchar Anglii 1/32 finału: Arsenal Londyn – Sunderland AFC (Marcin Grzywacz)

18:15, Eleven
La Liga: Sevilla FC – Athletic Bilbao (Dominik Guziak, Michał Gąsiorowski)

18:30, Eleven Sports
Puchar Anglii 1/32 finału: Manchester United – Sheffield United (Piotr Dumanowski)

19:30, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – Arouca FC (Marcin Grzywacz)

20:30, Eleven
La Liga: Real Madryt – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40, TVP 1
Gala Mistrzów Sportu 2015 (Maciej Kurzajewski, Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz, Michał Pol)

20:45, Eleven Sports
Serie A: AS Roma – AC Milan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

22:20, Eleven
La Liga: UD Levante – Rayo Vallecano (Dominik Guziak, Paweł Wilkowicz)

 

Niedziela – 10.01.2016

12:00, Eleven
La Liga: Villarreal CF – Sporting Gijon (Marcin Pawłowski, Michał Gąsiorowski)

12:30, Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – US Sassuolo (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

14:00, SportKlub
Puchar Szkocji 1/16 finału: Glasgow Rangers – Cowdenbeath FC (Łukasz Wiśniowski)

15:00, Eleven
Puchar Anglii 1/32 finału: Chelsea Londyn – Scunthorpe United (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

15:00, Eleven Sports
Serie A: Torino FC – Empoli FC (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

17:00, Eleven
Puchar Anglii 1/32 finału: Tottenham Hotspur – Leicester City (Marcin Grzywacz)

17:00, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – Sporting Braga (Jakub Polkowski)

18:15, Eleven Sports
La Liga: SD Eibar – Espanyol Barcelona (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:15, SportKlub
Liga portugalska: Boavista Porto – FC Porto (Tomasz Zieliński)

20:30, Eleven
La Liga: Celta Vigo – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Serie A: Sampdoria Genua – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:30, SportKlub
Liga portugalska: Nacional Funchal – Benfica Lizbona (Bartłomiej Rabij)

23:00, Eurosport 2
Florida Cup: Bayer Leverkusen – CA Independiente

 

Poniedziałek – 11.01.2016

01:30, Eurosport 2
Florida Cup: Schalke 04 Gelsenkirchen – Fort Lauderdale Strikers

12:15, Przegląd Sportowy; Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Zbigniew Boniek)

18:00, Polsat Sport
Złota Piłka: Studio (Przemysław Iwańczyk, Marcin Feddek, Cezary Kowalski)

18:30, Polsat Sport; Eurosport 1
Złota Piłka: Gala (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń; Tomasz Lach)

20:00, Eleven
Puchar Anglii: Losowanie par 4. rundy (Marcin Grzywacz)

20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Łukasz Wiśniowski)

21:00, SportKlub
Liga portugalska: Paços Ferreira – Vitoria Setubal (Tomasz Zieliński)

 

Wtorek – 12.01.2016

20:30, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/8 finału: Sevilla FC – Betis Sewilla (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)

20:40, CANAL+ Sport
Premier League: Newcastle United – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

21:00, Eleven
Puchar Ligi Francuskiej 1/4 finału: Girondins Bordeaux – FC Lorient (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

 

Środa – 13.01.2016

17:00, Eleven
Puchar Ligi Francuskiej 1/4 finału: FC Toulouse – Olympique Marsylia (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

18:45, Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej 1/4 finału: EA Guingamp – OSC Lille

20:55, CANAL+
Premier League: Liverpool FC – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

20:55, CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:55, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/8 finału: Espanyol Barcelona – FC Barcelona (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

20:55, Polsat Sport Extra
Puchar Włoch 1/4 finału: AC Milan – Carpi FC (Marcin Lepa, Tomasz Łapiński)

21:00, Eleven
Puchar Ligi Francuskiej 1/4 finału: Paris Saint-Germain – Olympique Lyon (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

 

Czwartek – 14.01.2016

00:30, Eurosport 2
Florida Cup: Schalke 04 Gelsenkirchen – Atletico Mineiro

02:30, Eurosport 2
Florida Cup: Bayer Leverkusen – Internacional Porto Alegre

20:25, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/8 finału: Atletico Madryt – Rayo Vallecano (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *