Rozkład jazdy: 04-10.03.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 04.03.2016

17:45. Eurosport 2
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce (Edward Durda, Radosław Gilewicz – z Bielska-Białej)

17:50. Polsat Sport Extra
1. liga: Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Suwałk)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Piast Gliwice (Tomasz Smokowski, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)

20:25. Eleven
Ligue 1: SM Caen – AS Monaco (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – ACF Fiorentina (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

21:25. SportKlub
Ligue 1: Paços Ferreira – Marítimo (Julian Kowalski)

22:30. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak)

 

Sobota – 05.03.2016

13:25. Eleven
Championship: Burnley FC – Blackburn Rovers (Marcin Grzywacz, Michał Zachodny)

13:30. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki)

13:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Remigiusz Jezierski)

15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Łęcznej)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach

15:45. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – West Ham United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:55. Eleven
La Liga: Real Madryt – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Montpellier HSC (Michał Mitrut, Stefan Białas)

17:25. Polsat Sport News
Liga rosyjska: FK Krasnodar – Zenit Sankt Petersburg (Grzegorz Michalewski)

17:30. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Remigiusz Jezierski)

17:40. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin (Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn – z Wrocławia)

17:55. Eleven
Serie A: Hellas Werona – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Rafał Sak, Tomasz Hajto)

20:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Remigiusz Jezierski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Warszawy)

20:25. Eleven
La Liga: Getafe CF – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Chievo Werona (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – Benfica Lizbona (Tomasz Zieliński)

22:20. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Malaga CF (Michał Mitrut, Michał Gąsiorowski)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

 

Niedziela – 06.03.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Arkadiusz Onyszko, Krzysztof Mączyński)

11:55. Eleven
La Liga: Betis Sewilla – Granada CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: AC Torino – Lazio Rzym (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Arkadiusz Onyszko, Krzysztof Mączyński)

12:35. Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Arka Gdynia (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Katowic)

13:55. Eleven
Ligue 1: Olympique Marsylia – FC Toulouse (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

14:25. CANAL+
Premier League: Crystal Palace – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Michał Gąsiorowski)

15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Gdańska)

15:15. Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – SV Darmstadt 98

15:55. Eleven
La Liga: SD Eibar – FC Barcelona (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Bromwich Albion – Manchester United (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)

16:55. SportKlub
Liga portugalska: UD Madeira – Belenenses Lizbona (Marcin Grzywacz)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Hertha Berlin

17:35. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Cracovia (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)

18:10. Eleven
La Liga: Sporting Gijon – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Paweł Wilkowicz)

19:10. SportKlub
Liga portugalska: Académica Coimbra – Vitoria Guimaraes (Jakub Polkowski)

19:30. Eurosport 1
MLS: New York Red Bulls – Toronto FC (Adam Kotleszka, Maciej Terlecki)

20:05. Eurosport 2
MLS: Chicago Fire – New York City FC (Julian Kowalski)

20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Igor Lewczuk)

20:25. Eleven
La Liga: Valencia CF – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – US Palermo (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – FC Porto (Tomasz Zieliński)

21:30. Eurosport 1
MLS: Orlando City SC – Real Salt Lake (Tomasz Lach)

22:00. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki

22:45. Eurosport 1
MLS: Portland Timbers – Columbus Crew SC (Adam Kotleszka)

23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Rudzki)

 

Poniedziałek – 07.03.2016

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów (Tomasz Lach, Tomasz Hajto – ze Szczecina)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Artur Mazur)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

19:55. Eurosport 2
2. Bundesliga: SC Freiburg – RB Lipsk (Edward Durda)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Jakub Bednaruk)

20:25. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Rayo Vallecano (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)

20:55. SportKlub
Liga portugalska: FC Rio Ave – Estoril (Marcin Grzywacz)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Michał Pol, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Dariusz Dziekanowski)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Michał Trela, Tomasz Urban)

 

Wtorek – 08.03.2016

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Real Madryt – Benfica Lizbona (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

17:40. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków (Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn – z Kielc)

17:40. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Robert Skrzyński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Anderlecht Bruksela – FC Barcelona (Edward Durda, Krzysztof Przytuła)

19:55. Eleven
Puchar Anglii: Hull City – Arsenal Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński, Maciej Murawski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Real Madryt – AS Roma (Rafał Wolski, Tomasz Lipiński – z Madrytu)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: VfL Wolfsburg – KAA Gent (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Piotr Karpiński)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński, Maciej Murawski, Piotr Salak)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa – 09.03.2016

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Paris Saint-Germain – AS Roma (Piotr Domagała, Filip Surma)

17:55. nSport+
Liga Mistrzów:  Zenit Sankt-Petersburg – Benfica Lizbona (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki)

18:25. Eleven
Ligue 1: SC Bastia – FC Nantes (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski, Kazimierz Węgrzyn)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – Paris Saint-Germain (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny – z Londynu)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski, Kazimierz Węgrzyn, Piotr Salak)

22:50. TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski)

23:25. SportKlub
Copa Libertadores: Cerro Porteno – Corinthians (Bartłomiej Rabij)

 

Czwartek – 10.03.2016

18:45. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Maciej Murawski)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur (Bartosz Gleń, Przemysław Rudzki)

18:55. nSport+
Liga Europy: Fenerbahce Stambuł – Sporting Braga (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: Szachtar Donieck – Anderlecht Bruksela

18:55. TVP Sport
Liga Europy: FC Basel – Sevilla FC (Tomasz Jasina, Jacek Magiera)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Athletic Bilbao – Valencia CF (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

21:00. TVP Sport
Liga Europy:Villarreal CF – Bayer Leverkusen (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Liverpool FC – Manchester United

21:00. Eurosport Player
Liga Europy: Sparta Praga – Lazio Rzym

23:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Maciej Murawski)

23:30. CANAL+ Sport
Liga Europy: Skróty (Edward Durda, Piotr Laboga)

23:25. SportKlub
Copa Libertadores: River Plate Buenos Aires – FC Sao Paulo (Bartłomiej Rabij)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *