Rosyjskie media atakują Krychowiaka. “To szczur!”

Krychowiak

Miha Zajc, Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Grzegorz Krychowiak nie wyobraża sobie swojej przyszłości w Krasnodarze i zrobi wszystko, by rozwiązać kontrakt. Bunt Polaka nie spodobał się Rosjanom.

FK Krasnodar zaproponował swoim piłkarzom, aby zawiesili swoje kontrakty i w momencie zakończenia wojny w Ukrainie wrócili do Rosji. To nie spodobało się Grzegorzowi Krychowiakowi, który w tym momencie nie wyobraża sobie innej opcji niż rozwiązanie kontraktu. Podobno buntował on zagranicznych piłkarzy aby zrobili to samo do tego stopnia, że zbojkotowali oni trening.

– Czy jest taki szczur jak Krychowiak, który podburzy resztę? – spytał w rozmowie z rzecznikiem prasowym Spartaka Moskwa dziennikarz sports.ru.

– Takie podejście cudzoziemców nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Pomieszali oni sport z polityką, co od dawna jest zwyczajem w zachodnim świecie – twierdził z kolei portal soccer.ru

– Słyszymy, że Grzegorz Krychowiak chce odejść z ligi rosyjskiej. Rozeszła się też pogłoska, że wszyscy obcokrajowcy z Krasnodaru nie chcą grać. Po ludzku żal Siergieja Galickiego, on jest prywatnym biznesmenem, nie zasłużył na to – kubnews.ru


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.