Rosyjski klub zainteresowany Frankowskim i Szymańskim!

Według informacji Piotra Wołosika, Przemysław Frankowski z Damianem Szymańskim mogą zmienić barwy klubowe. 

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Według informacji Piotra Wołosika, Przemysław Frankowski z Damianem Szymańskim mogą zmienić barwy klubowe. 

Damian Szymański i Przemysław Frankowski to z pewnością czołowi zawodnicy Lotto Ekstraklasy. Nic dziwnego, że przyciągają uwagę zagranicznych drużyn. Ten drugi już wcześniej zwrócił zainteresowania drużyn spoza Lotto Ekstraklasy. Głośno było o Sivassporze, Lokeren, Chicago Fire czy Genoi. Damian Szymański wcześniej nie przyciągał większej uwagi zagranicznych drużyn, pojawiały się raczej plotki o drużynach z krajowego podwórka. 

Najprawdopodobniej Polacy trafią do rosyjskiej Premier Ligi. Pójdą śladem Macieja Rybusa, czy niegrającego już Marcina Komorowskiego, bowiem Polacy znaleźli się na celowniku Akhmetu Groznego. Według Piotra Wołosika, jedenasta drużyna najlepszej ligi rosyjskiej złożyła już konkretne oferty za zawodników Lotto Ekstraklasy. Odejście obu piłkarzy byłoby ciosem dla ich klubem. Szymański i Frankowski pełnią kluczowe role w swoich zespołach. 

Damian Szymański w tej kampanii  zaliczył dwadzieścia występów,  strzelił dwa gole oraz dołożył do tego pięć asyst. Przemysław Frankowski zagrał w piętnastu meczach, gdzie do bramki trafiał trzykrotnie i raz asystował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi