www.skysports.com

Napastnik Manchesteru United Wayne Rooney przyznał, że reakcja mediów na jego “występek” podczas zgrupowania reprezentacji Anglii była skandaliczna. Anglik obiecał również, że to nie jest jeszcze koniec, jeśli chodzi o jego występy w barwach narodowych.

Kapitan Synów Albionu przeprosił za niestosowne zdjęcia zrobione podczas wesela w hotelu, w którym przebywała reprezentacja Anglii podczas zgrupowania. Rooney dodał, że takie potraktowanie jego osoby to oznaka braku szacunku.

,,Czuje się tak, jakby media próbowały napisać mój nekrolog, jednak nie zamierzam na to pozwolić. To co się wydarzyło jest skandaliczne – przyznał Anglik po sobotnim spotkaniu z Arsenalem.

,,Kocham grać dla mojego kraju i jestem dumny z moich osiągnięć w reprezentacji, jednak nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.”

The Sun opublikowało w zeszły poniedziałek zdjęcia przedstawiające Rooney’a w stanie upojenia alkoholowego podczas późnej sobotniej imprezy – dzień po zwycięstwie Anglii ze Szkocją w kwalifikacjach do mistrzostw świata.

Źródło: BBC Sport

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *