www.skysports.com

Napastnik Manchesteru United Wayne Rooney przyznał, że reakcja mediów na jego “występek” podczas zgrupowania reprezentacji Anglii była skandaliczna. Anglik obiecał również, że to nie jest jeszcze koniec, jeśli chodzi o jego występy w barwach narodowych.

Kapitan Synów Albionu przeprosił za niestosowne zdjęcia zrobione podczas wesela w hotelu, w którym przebywała reprezentacja Anglii podczas zgrupowania. Rooney dodał, że takie potraktowanie jego osoby to oznaka braku szacunku.

,,Czuje się tak, jakby media próbowały napisać mój nekrolog, jednak nie zamierzam na to pozwolić. To co się wydarzyło jest skandaliczne – przyznał Anglik po sobotnim spotkaniu z Arsenalem.

,,Kocham grać dla mojego kraju i jestem dumny z moich osiągnięć w reprezentacji, jednak nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.”

The Sun opublikowało w zeszły poniedziałek zdjęcia przedstawiające Rooney’a w stanie upojenia alkoholowego podczas późnej sobotniej imprezy – dzień po zwycięstwie Anglii ze Szkocją w kwalifikacjach do mistrzostw świata.

Źródło: BBC Sport

 

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *