Polska po bardzo ciekawym spotkaniu uległa Anglii 0:2. Bramki dla gospodarzy zdobywali Rooney oraz Gerrard. Polacy mieli swoje szanse, ale ich nie potrafili zamienić na gole. Poniżej relacja minuta po minucie z meczu, który zakończył udział reprezentacji Polski w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata.

92. minuta  KONIEC MECZU! Anglia ogrywa Polskę 2:0 po świetnym spotkaniu. Gdyby ta drużyna grała tak we wszystkich spotkaniach eliminacji to
awans mielibyśmy w kieszeni. Tymczasem z awansu cieszą się Anglicy, natomiast Polacy kończą te rozgrywki na czwartym miejscu w
grupie H.
91. minuta
Anglicy mądrze grają daleko od własnego pola karnego.
88. minuta
GOOOOOOOL!!! 2:0! Gerrard!!! Ależ to zrobił kapitan reprezentacji Anglii! Ograł jak juniorów Wojtkowiaka oraz Glika i delikatnym strzałem posłał piłkę obok bezradnego Szczęsnego! Mecz i sprawa awansu już rozstrzygnięte!
88. minuta
Oficjalna informacja: dzisiejszy mecz na stadionie Wembley ogląda 85.156 widzów.
86. minuta
Kolejna zmiana: Townsend schodzi z boiska. Pojawia się na nim James Milner.
82. minuta
Kolejna zmiana w reprezentacji Anglii: Wilshere za Sturridge’a.
80 minuta.
Żółta kartka dla Rooneya. Podobnie jak Lampard, za faul na Sławku Peszce.
78. minuta
Sturridge oddaje atomowy strzał, ale świetnie broni nasz bramkarz.
77. minuta
Dwie żółte kartki w ciągu 30 sekund. Najpierw dla Lamparda a później dla Jędrzejczyka.
76. minuta
Zmiana w kadrze Fornalika: Zieliński za Mierzejewskiego.
73. minuta
Polscy kibice postanowili zachwycić świat. Hymn Polski a capella na Wembley!!!
72. minuta
Zmiana w reprezentacji Anglii: Lapmard za Carricka.
68. minuta
Strzela Rooney, ale broni Szczęsny!
67. minuta
Na Wembley gra się uspokoiła. A Ukraina prowadzi w meczu z San Marino 6:0.
64. minuta
Druga zmiana w reprezentacji Polski: Peszko zastępuje Sobotę.
63. minuta
Polska kadra przycisnęła Anglików, jednak nie potrafimy oddać celnego strzału. Kontra Anglii i kolejny strzał Twonsenda broni Szczęsny.
58. minuta
Doskonałe podanie Kuby do Lewego, ale ten marnuje świetną okazję!
55. minuta
…który marnuje.
55. minuta
Brak komunikacji między Szczęsnym i Krychowiakiem mógł spowodować, że byłoby 0:2. Szczęście jednak sprzyja Polakom i Anglia ma tylko rzut rożny…
53. minuta
Robert Lewandowski niecelnie podaje do Błaszczykowskiego i tak kończy się dobrze zapowiadająca się akcja naszej drużyny.
51. minuta
Znowu Anglicy doszli do głosu. Mieli oni trzy rzuty rożne, ale dobrze bronili się Polacy.
46.minuta
Ależ okazja dla Polski! Świetna akcja prawą flanką Błaszczykowskiego. Piłka wycofana do Klicha, ale jego strzał zablokował Cahill.
45. minuta
W przerwie zmiana w reprezentacji Polski: Klich za Mariusza Lewandowskiego.
45. minuta
Sędzia nie doliczył nawet minuty. Koniec pierwszej połowy! Anglia 1:0 Polska.
43. minuta
Sobota zdobywa gola, ale niestety spalony!
41. minuta
GOOOOOOOOOL!!! Wayne Rooney!!! Fantastyczna akcja Anglików. Rozegrali piłkę w środkowej strefie boiska, później wymienili kilka
szybszych podań pod bramką Polaków. Piłka trafiła do niepilnowanego Bainesa, który dośrodkował wprost na głowę Rooneya, a ten dopełnił
formalności!!!
40. minuta
Chwila oddechu. Ostatnie trzy minuty to rozgrywanie piłki w środku pola.
37. minuta
Rooney strzela z 16 metrów… Znowu broni Szczęsny!!!
36. minuta
Brawo Szczęsny! Wygrywa pojedynek sam na sam z Welbeckiem!
35. minuta
Kolejny niecelny strzał na bramkę Szczęsnego. Tym razem Sturridge! Anglicy przejęli inicjatywę!
33. minuta
Polacy są bezradni na skrzydłach. Baines z naszej prawej strony i Townsend z lewej sieją spustoszenie w szeregach naszej reprezentacji.
31. minuta
Po dośrodkowaniu Gerrarda z rzutu rożnego Welbeck nie trafia z pięciu metrów  bramkę!
27. minuta
Dwie okazje Anglii w ciągu 20 sekund! Najpierw piłka po strzale Townsenda trafiła w poprzeczkę, a chwilę później sytuację jeden na jednego zmarnował Sturridge, którzy przegrał pojedynek ze Szczęsnym!
25. minuta
Cóż za okazja Strridge’a! Był sam przed bramką, ale nie trafił w piłkę!
23. minuta
Ajajajajajaj! Ależ okazja Lewandowskiego! Świetna kontra Polaków. Piłkę wyprowadził Mierzejewski, podał do
Błaszczykowskiego, ten  przepuścił ją do Lewego, który posłał piłkę tuż obok dalszego słupka! Takie okazje trzeba wykorzystywać.
22. minuta
Piekielnie groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Gerrarda. Piłka o centymetry minęła Townsenda a później słupek bramki Szczęsnego.
21. minuta
Tymczasem Ukraina prowadzi z San Marino już 3:0.
19.minuta
Sytuacja identyczna do tej z 17.minuty. Z tą różnicą, że zmarnowali ją Polacy.
17. minuta
Anglicy mieli rzut wolny z lewej strony boiska, jednak źle go rozegrali i Polacy wybili piłkę.
14. minuta
Tym razem groźnie uderzał Sobota, ale tylko w boczną siatkę.
12. minuta
Robert Lewandowski w polu karnym zakręcił trzema rywalami, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
11.minuta
W odpowiedzi strzelał Townsend, niepewnie Szczęsny, ale dobitka Welbecka niecelna.
10. minuta
Kontra Polaków. Lewandowski przebiegł 70 metrów i oddał strzał, jednak spokojnie złapał piłkę Hart.
9. minuta
Dobra interwencja Jędrzejczyka po wrzutce z lewej flanki.
7. minuta
Póki co grę prowadzą reprezentanci Anglii. Robią to jednak bardzo wolno. Polacy nie dopuszczają ich do swojego pola
karnego.
5. minuta
Polscy piłkarze mogą czuć się jak u siebie. Gdy są przy piłce słychać głośny doping. Natomiast rozgrywającym pilkę
Anglikom towarzyszą gwizdy.
1. minuta
Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy! Rozpoczęli Anglicy.

20:57
Coś niesamowitego! Fantastyczne zachowanie polskich kibiców! Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany w cudowny sposób!
20;55
   Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilkę hymny obu państw.
20:52
Mnóstwo polskich kibiców na Wembley! Świetna atmosfera. Liczymy na gorący doping polskich fanów.
20:40
Czas na podanie składów w jakich zagrają oba zespoły:
Anglia:  Joe Hart – Phil Jones, Gary Cahill, Joleon Lescott, Leighton Baines – Steven Gerrard, Frank Lampard, Andrew Townsend – Danny Welbeck,
Wayne Rooney, Daniel Sturridge.
Polska: Polska:Wojciech Szczęsny – Piotr Celeban, Artur Jędrzejczyk, Kamil Glik, Grzegorz Wojtkowiak – Grzegorz Krychowiak,
Mariusz Lewandowski – Jakub Błaszczykowski, Adrian Mierzejewski, Waldemar Sobota – Robert Lewandowski.
20:30
Zapraszamy na relację live z ostatniego meczu eliminacji mistrzostw świata między Anglią a Polską! Mecz rozpocznie się już na 30 minut.