Real poluje na prawego defensora Milanu

Zinedine Zidane

Zdjęcie: foxsportsasia.com/

W obliczu nie najlepszej gry i pozostawiających wiele do życzenia wyników kierownictwo Realu Madryt ma w najbliższym czasie doszukiwać się wzmocnień.

Zdaniem włoskich dzienników celem numer jeden “Królewskich” jest Davide Calabria z AC Milanu. 22-letni wychowanek “Rossoneri” ma za sobą solidną kampanię i przyciągnął tym samym zainteresowanie kilku europejskich potęg. To właśnie on ma być lekiem na dotychczasowe bolączki Realu w defensywie.

Włoch nie jest jednak jedyną opcją “Los Blancos”, którzy na swojej liście życzeń umieścili również Lukasa Klostermanna z RB Lipsk oraz algierski talent z OGC Nice, Youcefa Atala. Transfer tego ostatniego wydaje się jednak nierealny. Zainteresowanie Atalem wyraziło już bowiem Paris Saint-Germain, lecz szefostwo ekipy z Lazurowego Wybrzeża zażądało astronomicznej opłaty za transfer.

Na ten moment “Królewscy” z Zinedine Zidanem na czele chcą skupić się jednak na Calabrim. Młodzieżowy reprezentant Włoch ma na swoim koncie ponad 90 oficjalnych występów w barwach Milanu i mimo wieku nie można odmówić mu pewnego doświadczenia. Kwestią sporną pozostaje jednak chęć sprzedaży zawodnika, a także kwota finalizacji ewentualnej transakcji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *