Real Madryt ponownie kieruje uwagę na turecki rynek. Będzie zaskakujący transfer?

Real Madryt

Zdjęcie: Pixabay

Real Madryt ponownie chce sięgnąć po jeden z tureckich talentów.

Strategia Realu Madryt na rynku tureckim

Real Madryt, po transferze Ardy Gülera w 2023 roku, nie spoczywa na laurach i rozgląda się za nowymi możliwościami. Güler, zakupiony za 20 milionów euro z Fenerbahçe, miał duże oczekiwania, które na razie nie zostały w pełni zrealizowane z powodu problemów zdrowotnych. W związku z tym, możliwe jest, że latem dojdzie do wypożyczenia tego gracza, by nie hamować jego rozwoju.

Działacze Realu Madryt nie przestają jednak monitorować tureckiego rynku. Tym razem na ich radarze pojawił się młody bramkarz Onuralp Çevikkan z Trabzonsporu. Informacje o złożonej ofercie w wysokości 10 milionów dolarów zdają się potwierdzać zainteresowanie Madrytu talentami z Turcji.

Onuralp Çevikkan – nadzieja na przyszłość?

Mimo że Onuralp Çevikkan, młody i perspektywiczny bramkarz, nie zagrał jeszcze w dorosłym futbolu, już zdążył zwrócić na siebie uwagę skautów podczas meczu U-18 pomiędzy Turcją a Hiszpanią. Jego wyjątkowe interwencje na boisku nie umknęły uwadze skautów Realu Madryt.

Plan rozwoju dla Çevikkana jest już prawdopodobnie opracowany – jego kariera miałaby nabrać tempa w Castilli, gdzie mógłby zdobyć niezbędne doświadczenie. Real Madryt ma nadzieję, że Çevikkan dołączy do ich szeregów już w lipcu, kontynuując tradycję skutecznego rekrutowania młodych talentów.

Źródło: ASDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.