Real dobił Atletico i zagra w finale Copa Del Rey!

Real w drugim meczu półfinału Copa Del Rey pokonuje Atletico 2:0 po dwóch rzutach karnych wykonanych przez Cristiano Ronaldo!

W pierwszej połowie Atletico, mimo że na swoim stadionie, było stłamszone przez Królewskich. Już w 6. minucie padła pierwsza jedenastka którą wykorzystał Ronaldo. Kolejną, też on ale 11 minut później, uderzył prawie identycznie ale bardzo skutecznie. Przez całą pierwszą część byliśmy świadkami wielu fauli z obu stron, padły 3 żółte kartki dla Realu.

W przerwie, kamery zarejestrowały jak ktoś z widowni rzucił zapalniczką w Ronaldo

Druga połowa wyglądała już lepiej, faule nadal mają miejsce ale przeważał zespół z Bernabeu. Kilka sytuacji miały oba zespoły ale bez bramek w drugiej części spotkania. Pamiętajmy także o tym że kilku czołowych zawodników Atletico nie grało w tym meczu między innymi: Dawid Villa i Diego Costa.

Atletico Madryt 0:2 Real Madryt

W DWUMECZU: Atletico Madryt 0:5 Real Madryt

Gol 1:0 5′ Ronaldo (Karny)

Gol 2:0 15′ Ronaldo (Karny)