fantasyfutbol.com

Niedawno do zespołu Realu Madryt dołączył piłkarz nazywany “talentem stulecia”. Mowa tutaj o 16-letnim Martinie Odegaardzie, który latem 2015 roku przeniósł się do zespołu Królewskich. Co prawda nie gra on jeszcze w pierwszej drużynie, ale wszyscy są przekonani, że wkrótce do niej trafi.

Pomimo swojego niewątpliwego talentu Odegaard przeżywa ostatnio bardzo trudny okres w drużynie Realu Madryt Castilla i jedyną osobą, którą może za to winić jest on sam. Młody Norweg zwyczajnie nie chce integrować się z drużyną rezerw Realu Madryt. Jak podaje “As” 16-letni piłkarz Królewskich, na treningach rezerw stawia się jedynie dzień przed meczem, a resztę tygodnia spędza na zajęciach z pierwszym zespołem, co jest mu zagwarantowane poprzez specjalną klauzulę w jego kontrakcie. Trenerzy Realu Madryt Castilla zwrócili się do piłkarza oraz jego ojca z prośbą o częstsze uczęszczanie w treningach swojej drużyny. Niestety bezskutecznie. Dodając brak znajomości języka otrzymamy piłkarza absolutnie niezgranego z zespołem, który nie chcę współpracować na boisku z kolegami, a koledzy nie chcą współpracować z nim. W związku z taką sytuacją trener Zidane zdecydował się odesłać młodego piłkarza na ławkę. Podejmując tą decyzję Francuz sprawił sobie spory orzech do zgryzienia. W ostatnich dwóch spotkaniach, gdzie Odegaard nie zagrał ani jednej minuty, Castilla przerwała serie czterech porażek, wygrywając dwa spotkania.

Martin Odegaard to niewątpliwie jeden z największych talentów w piłce nożnej, ale musi pamiętać, że takich było wielu. Norweg musi przestać “gwiazdorzyć” i skupić się na grze w futbol. Jeśli tak się stanie, to można wróżyć mu świetlaną przyszłość.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

1 thought on “Problemy Odegaarda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *