Problemy kontraktowe w Arsenalu

Alexis Sanchez i Mesut Özil to jedne z największych gwiazd londyńskiego Arsenalu, którym w czerwcu 2018 roku wygasają kontrakty z klubem. Obaj zawodnicy są kluczowymi puzzlami w układance Arse’a Wengera, więc trener będzie w stanie zrobić wiele, aby zatrzymać swoje gwiazdy na The Emirates.

Wstępne ustalenia kontraktowe zostały uzgodnione przed rokiem, ale jak donosi brytyjski dziennik “The Times” wymagania gwiazdorów z Niemiec i Chile znacząco wzrosły. Gazety sportowe z Wielkiej Brytanii donoszą, że obaj piłkarze żądają od klubu tygodniówek na poziomie 250 tysięcy funtów. Rok temu oczekiwali oni “zaledwie” 180 tysięcy funtów za tydzień swojej pracy.

Arsenal nie jest znany z płacenia ogromnych pieniędzy swoim piłkarzom, ale być może będzie musiał tę tradycje przełamać, aby zatrzymać Alexisa i Mesuta w północnej części Londynu. Rozmowy na temat ich przyszłych kontraktów wydają stawać się coraz bardziej skomplikowane, a pozostałe kluby z angielskiej Premier League z pewnością będą bacznie przyglądać się rozwojowi wypadków.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *