Bramkarz opuści Juventus w styczniu

legaseriea.it

Mistrzowie Włoch zostaną z jednym bramkarzem na rundę wiosenną Serie A.

Juventus w bieżącym sezonie stracił zaledwie cztery bramki. W tych meczach w bramce stał Gianluigi Buffon. Tak dobra forma byłego golkipera Parmy powoduje, że klub z Juventus Stadium opuści Neto. 27-latek zagrał zaledwie 45 minut w spotkaniu z Cagliari, a łącznie w bramce Juve stał dziewięciokrotnie.

Giuseppe Marotta ogłosił, że po zakończeniu kariery przez Buffona do Juventusu trafi perspektywiczny bramkarz. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to reprezentant Brazylii. Postawą klubu jest oburzony agent Brazylijczyka, Stefano Castagna.

Deklaracje Marotty są sprzeczne z tym, co uzgodniliśmy. Gdy przychodził do Juventusu przedstawiono mu jasno ścieżkę rozwoju. Jeśli słowa dyrektora są prawdą, musimy poszukać rozwiązania.

Neto chce grać i latem poprosił o wypożyczenie, ale działacze pragnęli, by został. Uszanował ich zdanie, a teraz tak go traktują. Jego celem jest gra w reprezentacji i myślę, że jak najszybciej powinien pomyśleć o odejściu. Nawet w styczniu.

On dołączył do Juventusu, bo wiedział, że to klub ze ścisłej czołówki. Będzie mu trudno pożegnać się z tym zespołem, ale obecna sytuacja zmusza nas do tego, by usiąść do stołu i porozmawiać. To bramkarz, który zasługuje na bycie numerem jeden i wiele innych zespołów bardzo wysoko ocenia jego umiejętności.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *