Prijović: Kluczem jest mentalność

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wyniki zaczynają dobrze wyglądać, gramy bardzo dobrze i dominujemy. Widzimy Legię, która strzela w każdym meczu cztery gole, to niesamowite. Co się zmieniło? Jakość drużyny zawsze była dobra, nawet na starcie sezonu. Kluczem jest mentalność – to tu się zmieniliśmy. Wcześniej nie byliśmy gotowi psychicznie na czekające wyzwania. – powiedział napastnik Legii Warszawa, Aleksandar Prijović w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Moim zdaniem musimy tylko patrzeć w przód, kontynuować to. Najważniejsze, żebyśmy wygrali teraz najbliższe trzy ligowe mecze i przed przerwą zimową mieli długą serię zwycięstw. Zimą ciężko popracujemy i dalej będziemy kontynuować pogoń za czołówką. Mamy odpowiednią jakość, by dominować w tej lidze. – powiedział zawodnik o utrzymaniu obecnej formy zespołu.

Na pewno wykańczanie akcji. Mam rezerwy we wszystkich aspektach. Jestem wciąż młodym zawodnikiem – mam 26 lat i wchodzę w najlepszy wiek dla piłkarza. Dopóki gram w piłkę nożną, będę starał się poprawiać. Nawet jak będę miał 35 lat. Zawsze są nowe sytuacje, na które możesz reagować i z nich się uczyć. Zobaczcie na Arka Malarza. Ma 35 lat, a zdecydowanie wciąż się poprawia. – odpowiedział spytany o to, co chciałby poprawić.

Cały wywiad dostępny na portalu Legia.com.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.