Premier League: Watford wygrał z Arsenalem!

premierleague.com

W ósmej kolejce Premier League doszło do sporej niespodzianki. Watford pokonał Arsenal 2:1.

Pierwsza połowa nie zapowiadała trzech punktów dla podopiecznych Marco Silvy. “Kanonierzy” dominowali i wyszli na prowadzenie w 39. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Granit Xhaka, a głową piłkę do siatki wpakował Per Mertensacker.

Watford do odważniejszych ataków ruszył w drugiej części gry. Opłaciło się to. W 71. minucie Richarlison wywalczył rzut karny, choć decyzja sędziego była mocno kontrowersyjna. Jedenastkę wykorzystał Troy Deeney. Było 1:1, a w doliczonym czasie gospodarze zdobyli decydującą bramkę. Tom Cleverley oddał znakomity strzał pod poprzeczkę, pokonując Petra Cecha. Można było jednak mieć wątpliwości, czy pomocnik nie był na spalonym.