Premier League: Pewne zwycięstwo Manchesteru City

PremierLeague

W sobotnim meczu 5 kolejki Premier League Manchester City rozgromił AFC Bournemouth aż 4:0.

“Obywatele” od początku prowadzili grę i to oni dyktowali grę rywalom. Pierwszą bramkę w 15. minucie z rzutu wolnego strzelił Kevin De Bruyne. Belg popisał się precyzyjnym strzałem po ziemi i nie dał szans Arturowi Borucowi. 10. minut potem bramkę na 2:0 strzeli Kelechi Iheanacho, dla młodego Nigeryjczyka to drugi gol strzelony w tym sezonie.

Drugą połowę świetnie zaczęli gospodarze, w 48. minucie trzecią bramkę w tym meczu zdobył Raheem Sterling. Nie długo potem czwartą bramkę dołożył Ikay Gundogan i było 4:0. Taki wynik utrzymał się do końca. Fantastycznie grający Manchester City zdobył komplet piętnastu punktów w pięciu meczach, jest więc liderem tabeli.