Premier League: Nottingham Forest pokonuje Manchester United. Espirito Santo z drugim zwycięstwem

nottinghamforest.co.uk

Nottingham Forest pokonało na własnym stadionie Manchester United 2:1. Dla Nuno Espirito Santo jest to drugie zwycięstwo po powrocie do Premier League.

Do przerwy nie zobaczyliśmy bramek. Zmieniło się to w 64. minucie. Montiel otrzymał podanie na skraju pola karnego, a następnie podał futbolówkę do Nicolasa Domingueza. Argentyńczyk uderzył z pierwszej piłki i nie dał żadnych szans Onanie.

78. minuta przyniosła wyrównanie ze strony Manchesteru United. Garnacho przejął piłkę po niepewnym wybiciu Turnera i obsłużył podaniem Marcusa Rashforda. Anglik również uderzył z pierwszej piłki i na City Ground był remis 1:1.

Podopieczni Nuno Espirito Santo ponownie wyszli na prowadzenie już 4. minuty później. Gola strzelił Morgan Gibbs-White. Anglik wykorzystał podanie Elangi i pewnym strzałem zza pola karnego pokonał Onane.