Premier League: Niespodzianka na Turf Moor

facebook.com/avfcofficial

W drugim dzisiejszym spotkaniu 21. kolejki angielskiej Premier League doszło do niespodzianki. Na Turf Moor miejscowy Burnley niespodziewanie przegrał z Aston Villa 2:1. Goście dzięki tej wygranej wydostali się ze strefy spadkowej.

Goście do przerwy prowadzili po strzałach Brazylijczyka Wesley’a oraz Anglika Jacka Grealisha. Wynik meczu dziesięć minut przed końcem ustalił Nowozelandczyk Chris Wood. W następnej serii spotkań Lwy podejmować będą Manchester City, a Burnley, które przegrało trzeci mecz z rzędu zagra na wyjeździe z Chelsea.

W tabeli Burnley z 24 punktami jest piętnaste, a Aston Villa z 21 oczkami na koncie zajmuje szesnastą pozycję.

01.01.2019, godz. 13:30 Burnley F.C. – Aston Villa F.C. 1:2 (0:2)