Poważny kandydat do objęcia Interu! Trwają rozmowy

Przed kilkoma dniami z funkcji trenera Interu Mediolan zwolniony został Frank De Boer. Jego obowiązki tymczasowo przejął Stefano Vecchi, dotychczasowy trener Primavery. Włodarze włoskiego klubu pracują jednak nad tym, aby jak najszybciej znaleźć dla niego zastępstwo. 

Pierwsze pogłoski mówiły o tym, że właściciele Interu chętnie ujrzeliby na ławce Stefano Pioliego czy Andre Villasa-Boasa. Osoba Włocha nie jest jednak dla nich przekonująca, zaś Portugalczyk objął wczoraj chińskie Shanghai Dongya, więc jego kandydatura jest już przeszłością, wobec czego trwają dalsze poszukiwania i wydaje się, że te zmierzają ku końcowi.

Wczoraj w Mediolanie widziany był Marcelino Garcia Toral, były trener Villareal, który od lata pozostaje bez pracy. Celem jego wizyty były rozmowy z władzami Interu. 51-letni szkoleniowiec miał udaną przygodę z “Żółtą Łodzią Podwodną”, a ostatni sezon był tego najlepszym dowodem. Pod jego wodzą Villareal zajęło 4. miejsce w La Liga i otrzymało prawo gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Hiszpan nie doszedł jednak przed obecnym sezonem do porozumienia z władzami klubu, co do koniecznych do walki o europejskie puchary wzmocnień i obie strony podziękowały sobie za współpracę.

Spotkanie miało przebiegać bardzo pomyślnie dla obu stron i wielce prawdopodobne jest, że to właśnie Marcelino zostanie nowym trenerem “Nerrazurrich”.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *