Porządki w Wiśle Kraków. Odchodzi kilku piłkarzy

Fot. Mateusz Czarnecki

Wisła Kraków uszczupla kadrę po braku awansu do PKO Ekstraklasy.

Zmiany kadrowe w Wiśle Kraków

Wisła Kraków rozpoczęła proces gruntownej zmiany swojego zespołu. Po zakończeniu sezonu, w którym nie udało się wywalczyć awansu do Ekstraklasy, klub podjął decyzję o pożegnaniu się z kilkoma piłkarzami, którzy nie znajdą miejsca w przyszłych planach trenera. Michał Żyro, Miki Villar, Eneko Strustegui, Dejvi Bregu oraz David Junca, to zawodnicy, którzy już opuścili klub.

Kolejne nazwisko, które definitywnie żegna się z krakowskim zespołem, to Billel Omrani. Algierczyk, pomimo imponującego CV, nie spełnił oczekiwań. Jego przygoda z Wisłą skończyła się zaledwie po 23 minutach gry, podczas której zdołał pojawić się na boisku w meczach z Chrobrym Głogów i Motorem Lublin.

Przyszłość i oczekiwania

Proces przebudowy Wisły Kraków jest odpowiedzią na niedostateczne wyniki i ma na celu przystosowanie zespołu do nowych wyzwań. Klub stoi przed trudnym zadaniem rekonstrukcji składu, co będzie wymagało nie tylko umiejętności selekcji nowych graczy, ale także strategicznego planowania na najbliższe sezony. Przede wszystkim pomóc w walce o powrót do Ekstraklasy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.