Polacy nie zwalniają tempa. Grosicki i Teodorczyk z bramkami!

UEFA.com

Polscy piłkarze przyzwyczaili nas już do tego, że regularnie strzelają bramki w swoich klubach. W piątek swoje konto bramkowe powiększył Robert Lewandowski, odblokowując się po kilku spotkaniach bez trafienia, a także mogliśmy cieszyć się z debiutanckiej bramki Piotra Zielińskiego w barwach Napoli. Dzisiaj cegiełki do zwycięstw swoich ekip dorzuciła kolejna dwójka.

Anderlecht w ramach 17. kolejki Jupiler League grał na wyjeździe z Kortrijk. Fiołki wygrały to spotkanie 3:1, a jedną z bramek strzelił, a jakże, Łukasz Teodorczyk. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 56. minucie meczu podwyższając na 2:0, a była to jego już 13 bramka w lidze. Reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut w barwach swojej ekipy.

Na ławce rezerwowych spotkanie Rennes z St. Etienne rozpoczął zaś Kamil Grosicki. Skrzydłowy pojawił się na murawie w 74. minucie, a w doliczonym czasie gry dobił gości przepiękną bramką na 2:0. Dla Grosika było to czwarte trafienie w tym sezonie Ligue 1. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania Polak będzie zaczynał w podstawowej jedenastce.

1 thought on “Polacy nie zwalniają tempa. Grosicki i Teodorczyk z bramkami!