Bundesliga: Podział punktów na zakończenie kolejki

W meczu kończącym 13. kolejkę niemieckiej Bundesligi Augsburg zremisował na WWK Arena z Eintrachtem 1:1. Obie bramki padły w pierwszej części gry.

Pierwsza bramka padła dla gości. W jedenastej minucie swojego premierowego gola w tym sezonie zdobył Szwed Branimir Hrgota. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem w trzydziestej czwartej minucie. Autorem bramki został Dong-Won Ji. Dla Koreańczyka z Południa był to drugi gol w bieżących rozgrywkach.

W następnej serii spotkań Augsburg, który zaliczył trzeci remis z rzędu pojedzie na mecz do Kabmurga, a Eintracht podejmie Hoffenheim. W spotkaniu, który zostanie rozegrany we Frankfurcie zagrają dwie drużyny ze znakomitą serią. Gospodarze nie od siedmiu ligowych spotkań, a goście w tym sezonie jeszcze nie poznali smaku porażki.

4.12.2016, godz. 17:30 FC Augsburg – Eintracht Frankfurt 1:1 (1:1)