Podsumowanie niedzielnych spotkań I ligi!

W niedzielnych spotkaniach drużyny I ligi stoczyły ostatni bój w 3 kolejce. Nie zabrakło również zaskoczeń!

Najpierw Pogoń Siedlce podejmowało u siebie Zawiszę Bydgoszcz, lecz nie dali rady. Zawisza łatwo wygrała 3:0 a do siatki trafiali Panayotov, Alvarinho i Łukowski. Po tym zwycięstwie klub z Bydgoszczy plasuje się na 7 pozycji I ligi. Czy powalczą w następnych kolejkach o zdobycie punktów potrzebnych do awansu?

Następne spotkanie to derby I ligi. Miedź Legnica grała u siebie z Chrobry Głogów. Klub, który na początku sezonu mówił o ostrej walce w czołówce przegrał u siebie 2:0. Postawili oni na kontrataki, nie prowadzili ataku pozycyjnego. Wystarczyły dwa skuteczne ciosy w końcówce, najpierw w 72′ minucie do siatki trafił Hudyma, a 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, wynik podwyższył Drewniak. Kibice Miedzi byli zaskoczeni, jak to możliwe? Natomiast kibice gości nie posiadali się z radości, Chrobry w tej chwili jest na 1 miejscu i ma tyle samo punktów co Arka Gdynia.

A następne mecze pierwszej ligi już w piątek! Zapraszamy!