

Podoliński kończy pracę w Podbeskidziu!
Jak poinformował oficjalny serwis klubu z Bielska-Białej, na spotkaniu z zarządem ustalono, że kontrakt Roberta Podolińskiego który wygasa 30 czerwca, nie zostanie przedłużony. Razem z nim odejść z tegorocznego spadkowicza mają jego asystenci Michał Pułkowski i Michał Mirota.
Podoliński pracował w klubie ze śląska od 21 września 2015 roku. Poprowadził ekipę w 29 spotkaniach, odnosząc 8 zwycięstw, 8 remisów i 13 porażek. Nie dało to jednak utrzymania Podbeskidziu, które pomimo faktu, że otarło się o awans do grupy mistrzowskiej... spadło z najwyższej klasy rozgrywkowej. Prezes klubu Tomasz Mikołajko powiedział, że trwają rozmowy z kandydatami na posadę drużyny.
-
AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-

AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40





































