Plotki transferowe prosto z Premier League

PremierLeague

Chcesz wiedzieć kto jest na celowniku kogo? Kto ma szansę trafić do lepszego klubu? Z kim zespół rozwiąże kontrakt? O tych i innych plotkach transferowych z Premier League przeczytacie poniżej.

• Arsenal oraz Everton są zainteresowane pozyskaniem 22-letniego reprezentanta Włoch, Andrei Belottiego. Napastnik po świetnym sezonie w Torino dostawał także oferty z innych klubów, ale nie zdecydował się na ewentualny transfer. Belotti w tym momencie jest liderem klasyfikacji strzeleckiej w Serie A.

• Bournemouth jest poważnie zainteresowany obrońcą Manchesteru City, Jasonem Denayerem. Belg obecnie przebywa na jednosezonowym wypożyczeniu w Sunderlandzie.

• Memphis Depay obecnie nie mieści się do jedenastki Czerwonych Diabłów. Szansę tą chcą wykorzystać Everton i Spartak Moskwa, które byłyby zainteresowane wypożyczeniem Holendra. Sam piłkarz wyjawił jednak, że nie chce słyszeć o żadnych plotkach transferowych na jego temat.

• West Ham United bacznie spogląda na poczynania polskiego skrzydłowego, Kamila Grosickiego. Polak już latem miał się przenieść na wyspy, ale do potwierdzenia transferu zabrakło kilku minut. Obecnie Grosicki występuje w drużynie Rennes FC.

• Stoke City jest poważnie zainteresowane 23-letnim obrońcą, Seadem Kolasinaciem – informuje Kicker. Kwota transferu miałaby wynieść 5 milionów euro. Na co dzień Serb występuje w Schalke 04.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *