PKO Ekstraklasa. Zmiany w sztabie szkoleniowym Legii Warszawa

Stadion Legia Warszawa

Stadion Legia Warszawa | fot. Mikołaj Barbanell

Legia Warszawa informuje, że Klub podjął decyzję o przedłużeniu do czerwca 2023 roku kontraktu z Richardem Grootscholtenem, który dalej będzie pełnił obowiązki Dyrektora Akademii Legii Warszawa. Jednocześnie Piotr Urban, dotychczas zajmujący stanowisko koordynatora w Akademii, zostanie Zastępcą Dyrektora Akademii Legii Warszawa i szefem jej metodologii, a jego kontrakt również będzie obowiązywał do czerwca 2023 roku.

Jacek Zieliński pozostanie członkiem kierownictwa pionu sportowego Legii Warszawa obejmując nową funkcję Szefa Rozwoju Karier Indywidualnych i Wypożyczeń. Zadaniem Jacka Zielińskiego w oparciu o jego unikalne doświadczenia i kompetencje, będzie bardzo mocne wspieranie i rozwijanie poszczególnych zawodników wchodzących w seniorski futbol, tak aby jeszcze lepiej realizowali swój potencjał szczególnie w ramach Pierwszej Drużyny Legii Warszawa, jak również w ramach prowadzonych projektów wypożyczeniowych.

Jednocześnie informujemy, że ze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Legii Warszawa odchodzi Szef Przygotowania Fizycznego Łukasz Bortnik, Trener Przygotowania Fizycznego Piotr Zaręba oraz Drugi Trener Bramkarzy Jan Mucha. Klub prowadzi rozmowy z Łukaszem Bortnikiem w sprawie dalszej współpracy z Legią Warszawa w innej, niż dotychczas roli.

źródło: legia.com /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *