Kobryń: Czuję, że jestem wartościowym zawodnikiem

fot. Paweł Wątorski

Rafał Kobryń zabrał głos przed spotkaniem z Miedzią Legnica, które odbędzie się na Suzuki Arenie w Kielcach.

W ostatnim meczu z Górnikiem Łęczna 21-latek zagrał na prawej stronie defensywny. – Czułem się dobrze, dlatego że jest to pozycja na której grałem w swojej karierze więcej razy niż na środku obrony. Mimo to, obie pozycje są dla mnie komfortowe i nie było problemu żebym w tamtym meczu wystąpił na boku. Myślę, że nie wyglądało to źle – przyznał.

– Według mnie mamy duże szanse na wygraną w tym spotkaniu. Jeśli będziemy grać tak samo konsekwentnie, jak w poprzednich dwóch meczach to myślę, że zarówno my, jak i kibice będziemy cieszyć się z kolejnych trzech punktów dla Korony. Na pewno musimy ciężko pracować i być skoncentrowani przez całe 90 minut. To pomoże nam w uzyskaniu pozytywnego rezultatu – twierdził były piłkarz Lechii Gdańsk.

– Tak, jest zupełnie inaczej niż w Gdańsku. Czuję, że jestem wartościowym zawodnikiem na którego trener chce stawiać. Na Pomorzu nie znalazłem uznania, ale idąc do 1. Ligi do Korony myślałem o tym, żeby stać się jedną z kluczowych postaci w drużynie i na razie wygląda to pozytywnie. Mam nadzieję, że tak będzie dalej – podsumował Kobryń.

źródło: korona-kielce.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *