PKO Ekstraklasa: Lechia wygrała w Kielcach

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 24. serii gier PKO Ekstraklasy, Korona Kielce przegrała na Suzuki Arenie z Lechią Gdańsk 1:2.

W 15. minucie Omran Haydary, który przyszedł z Olompii Grudziądz miał otwartą drogę, by otworzyć wyniki. Jego uderzenie minęło prawy słupek. Trzy minuty później Flavio Paixao nie miał już żadnych skrupułów i umieścił futbolówkę w siatce po strzale głową. W końcówce drugiego kwadransa, okazję do podwyższenia miał Brazylijczyk Conrado, ale jego strzał nieznacznie minął bramkę. Do wyrównania doprowadził w 61. minucie Michal Papadopulos. Z bliskiej odległości pokonał Dusana Kuciaka.